Choď na obsah Choď na menu
 Triedne besiedky

 

 

 

 

 

V dňoch 16. a 17. decembra 2010  boli usporiadané

 

 

Adventné koncerty v triedach ZUŠ.

 

 

Koncerty boli určené pre žiakov aj pre rodičov.

 

 

Na koncertoch vystupovali všetci žiaci.

 

 

Milé privítanie riaditeľky a koledy v prednese zboru

 

 

vytvorili príjemnú atmosféru a predvianočnú náladu.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

SLÁVNOSTNÉ ODOVZDANIE KULTÚRNEHO DOMU

 

 

 

 

Slávnostné odovzdanie obnoveného kultúrneho domu v Malých Trakanoch sa uskutočnilo dňa 5. novembra 2010.
Pozvaných hostí v mene organizátorov privítal starosta obce Ing. Árpád Petrik.
Slávnosti pokračovali vystúpením miestnych škôlkárov.

 

 

 

Na javisku sa striedali členovia miestnych folklórnych a občianskych skupín. Programy predviedli nielen žiaci miestnej základnej školy, ale aj žiaci ZUŠ v Čiernej nad Tisou.

 

 

 

Našu školu reprezentovali:

 

 

Veronika Krištófová, klavír

 

Barbara Krištófová, klavír

 

 

Vivien Heringová, zobcová flauta

 

 

Barbara Maťovková, keyboard

 

Viktória Babosová, zobcová flauta

 

 

Erik Gyepes, keyboard

 

 

Laura Pituková, zobcová flauta

 

 

Patrik Gyepes, keyboard

 

 

Štefánia Bálintová, zobcová flauta

 

Hélia Némethová, klavír

 

 

Ádám Tárkányi, klavír

 

 

 

 


 

 

 

 

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

 

Obrázok

 

        

 

       Absolventi Základnej umeleckej školy v Čiernej nad Tisou odprezentovali širokej verejnosti, čo sa počas rokov tvrdej práce v hre na hudobný nástroj či spev naučili. Absolventský koncert, ktorý je najdôležitejším podujatím každej umeleckej školy, sa konal 17. júna na mestskom úrade v Čiernej nad Tisou.
Pozvaní boli predovšetkým rodičia a príbuzní, no v hľadisku nechýbali ani ostatní spolužiaci.
Žiaci sa tu mali možnosť prezentovať a ukázať svoje schopnosti.

 


 

 

 

 

 

 

 

50. VÝROČIE ZÁKLADNEJ ŠKOLY

ČIERNA NAD TISOU

 

              V tomto školskom roku 2009/2010 si pripomíname 50. výročie založenia základnej školy Čierna nad Tisou. Počas tejto polstoročnice škola získala dobré meno a trvalo sa zapísala do povedomia širokej verejnosti. Za toto obdobie škola prežila mnohé premeny. Každé obdobie zanechalo stopy nielen na žiakoch, ale aj na učiteľoch. Cieľ bol však jediný, vychovať slušného, vzdelaného človeka, ktorý si nájde miesto v spoločnosti.

 

             Dňa 21. mája 2010 sa uskutočnila oslava, ktorá bola príležitosťou spomenúť s úctou a vďakou na všetkých učiteľov, ktorí zapaľovali srdcia žiakov, otvárali im brány poznania, avšak tejto slávnostnej chvíle sa bohužiaľ nedožili.

 

             V kultúrnom programe spolupracovala aj naša škola. Žiaci ZUŠ pomocou ich učiteliek pripravili krátku hudobnú produkciu. Na oslave vystúpili: Angelika Illéšová (klavír), Yvonne Hamiová (klavír), Laura Pituková (flauta), Viktória Babosová (flauta), Štefánia Bálintová (flauta), Viktória Jurčáková (gitara), Tomáš Holczreiter (akordeón).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.